rezervace na tel + 420 606 729 365

Vybavení roubenky
v Orlických horách

Roubenka je postavena k jihu čelem, k severu zády. Pro vás to znamená, nebude-li zataženo, prosluněnou dovolenou po celý den. Orlické hory nabízejí spoustu krásných míst k navštívení. A aby vaše dovolená měla i skvělé zázemí, pojďme se podívat na vše, co vám roubenka v Záhoří nabízí. 

Světnice

Největším prostorem v přízemí je společenská místnost, které dominují kachlová kamna s poležením jako z pohádky a s osvětleným dětským domečkem. Od velkého jídelního stolu budete mít skrze francouzské okno nádherný výhled na hřeben Orlických hor. Součástí této místnosti je i útulná kuchyňka, kde naleznete veškeré potřebné vybavení pro snadnou přípravu jídel včetně nezbytných spotřebičů – horkovzdušné trouby s indukčním vařičem, myčky, mikrovlnné trouby, ručního mixéru, topinkovače a sendvičovače. Na kuchyni navazuje prostorná spíž s lednicí a mrazícím boxem.

Pro milovníky kávy je k dispozici kapslový kávovar Nespresso. 

vybaveni-roubenky
 

Koupelny a toalety

V přízemí je velká koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatná toaleta. V prvním patře pak menší koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Pokoje

Stylově zařízené pokoje se nachází v prvním patře a ze dvou z nich je navíc přístup do podkrovního prostoru nad hambálkami, kde najdete dva pokojíky (je v nich dostatek prostoru pro dospělé, ale tento prostor si zamilují především děti).

• 1. pokoj nabízí ubytování pro 2 osoby - dvoulůžko
• 2. pokoj nabízí ubytování pro 3 osoby – dvoulůžko a plnohodnotná přistýlka (pevný rošt, matrace)
• 3. pokoj nabízí ubytování pro 4 osoby – dvoulůžko, jednolůžko a plnohodnotná přistýlka (pevný rošt, matrace)
• 4. pokoj nabízí ubytování pro 5 osob – dvoulůžko, palanda (rozměr spodní postele 140 cm, horní 80 cm)

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici přenosná dětská postýlka, dvě židličky, přebalovací pult, nočníky, prkénko na WC, vanička a další drobnosti pro jejich pohodlí.

Internet

V prostoru roubenky je dostupné vysokorychlostní připojení k internetu přes technologii wifi.

Vytápění

Mimo kachlových kamen, která ohřejí nejen světnici, ale mají i vývod horkého vzduchu do předsíně, zajišťuje tepelnou pohodu elektrokotel.

V celém přízemí je rozvedeno podlahové topení, v prvním patře poté topná tělesa.

Parkování

Přímo u chalupy jsou čtyři parkovací stání. Přístup je po zpevněné obecní cestě, která je v zimních měsících udržována frézováním.

Ostatní zázemí

Spojovací místností je prostorná hala s masivním schodištěm. Zde je k dispozici dřevěná infrasouna pro dvě osoby. V přízemí najdete mimo verandy i samostatný sklad pro uložení nejen sportovního vybavení. Nově jsme pro Vás připravili i profesionální horkovzdušný sušák obuvi (neocenitelný pomocník pro letní i zimní sporty).

 

PROSÍME O OHLEDUPLNOST

Nejen kvůli našim dětským návštěvníkům je celá roubenka nekuřácká a zároveň není přizpůsobena pobytu domácích mazlíků. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.