rezervace na tel + 420 606 729 365

Roubenka Záhoří
ubytování Orlické hory

Naše roubenka se nachází v horské obci Orlické Záhoří, v malebné krajině mezi dvěma pohořími Bystřických a Orlických hor. Stojí blízko centra obce, přesto na klidném místě, obklopená horským potůčkem a loukou s výhledem do nedalekých lesů. Roubenka poskytuje útulné ubytování pro dovolenou v jakémkoliv ročním období.

Chalupa je ideální pro rodiny s dětmi

Netradiční chalupa v Orlických horách je uzpůsobena pro všechny věkové skupiny, ale zejména pro rodiny s dětmi. Abychom zajistili pohodovou dovolenou pro dospělé, připravili jsme pro dětské návštěvníky spoustu lákadel a vyžití. Děti se u nás nudit nebudou a vy si tak odpočinete u kávy či čaje v létě na terase a v zimě u výhledu z francouzského okna na vrcholky hor.

V roubence jsou k dispozici hračeky pro kluky i holky, společenské hry, domeček pod kachlovými kamny a další příjemnosti. Spací patro ve špici roubenky v prostoru "nad hambálkami" je pro děti taktéž jasná volba.

roubenka

OKOLÍ ROUBENKY

K roubence patří veliká zahrada, kde kromě místa k opékání a grilování najdete velké pískoviště a travnaté hřiště na volejbal, fotbal a jiné míčové sporty. Hned vedle roubenky protéká horský potůček, což je další nekonečný zdroj zábavy pro děti jakéhokoli věku. Mimo sportoviště jsme pro vás připravili spoustu vybavení, a to například frisbee, pétanque, kroket, rakety na badminton, balóny.

Co je na tom nejlepší? Na všechny tyto aktivity vašich ratolestí dohlédnete z okna či terasy.